Zümrüd-ü Anka Kurumsal

NEDİR? ZÜMRÜD-Ü ANKA

Zümrüd-ü Anka kuşu, Kaf Dağı’nın zirvesindeki bilgi ağacının dallarında yaşayan, güvenilir, her sorunu çözebilen bilge bir kuşmuş. Bir gün Zümrüd-ü Anka kuşu ortadan kaybolmuş. Bunun üzerine diğer kuşlar onu bulabilmek için yola çıkmışlar. Çıkmışlar ama yedi dipsiz vadiyi aşıp zirveye ulaşmak için yedi özelliğe sahip olmaları gerekliymiş; güç, erdem, sabır, gayret, bilgi, sadakat ve şifa. Kaf Dağı’na ulaştıklarında sadece 30 kuş kalmış. Tepeye çıktıklarında Anka'nın yuvasını bulmuşlar ve öğrenmişler ki; her biri esasında bir Anka'ymış, bu yolculukla arayıp buldukları ise kendileriymiş...

Yedi eşsiz özelliğiyle Zümrüd-ü Anka, tıpkı Anka kuşunun hikayesindeki gibi yeni bir başlangıç vadediyor. Samanlı Dağları’nın eteklerinde eşsiz konumu, tüm engelleri aşan manzarası, şifa kaynağı doğası, bulutların üzerinde hissettiren konforu, masalsı zarafeti, yüksek kalitesi ve sosyal imkanları ile eşsiz bir yaşam sunan Zümrüd-ü Anka’da siz de yerinizi alın, destansı bir başlangıca kanat çırpın...

Mamikler

Güven & Kalite Mamikler

Şirketimizin kurucularından HALUK MAMİK ve FARUK MAMİK 1997 yılından bu yana Seval Kuyumculuk adı altında kuyumculuk sektöründe devam etmekte olup, aynı başarıyı inşaat sektöründe göstermek üzere 2001 tarihinde Kocaeli ilinde Seval İnşaatı kurarak müşterilerimize hizmet vermeye başlamışlardır.

Yüksek kaliteli hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmak ölçütümüzdür.

Bize duyduğunuz güvene layık olmak için edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimizin daha kaliteli ve güvenilir hizmet almasını sağlamak için işimizi doğru ve eksiksiz yapmak ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak en önemli hedefimizdir.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak, verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirmek, zamanında ve güvenli teslim etmek için gereken her şeyi üzerimize vazife edindik.

www.mamikler.com

Projelerimiz Referanslar

Kapat Yakınlaştır